Onderweg vanmorgen even willen vliegen: mooi weer, mooi licht en mooie plek. Dus even GoDrone geraadpleegd en moest ik net een paar kilometer opschuiven. Afijn gedaan. Maar thuis keek ik ook eens in Aeret (had ik niet op mijn phone) en daar staat toch wat anders: nl. een NOTAM geldig op 1/2 december.
Nu ben ik even in verwarring. Begrijp ik het verkeerd ? Het gaat om de GPS coördinaten 52.008740° N, 5.398393° E, vlakbij Leersum. GoDrone (GoDrone )geeft aan: mag niet:
en Aeret (https://aeret.kaartviewer.nl/index.php?@dpf_basic&mobiel=true#mappage):
Ik interpreteer de Aeret melding als: van 1 december 2020 09:30u tot 2 december 14:30u is dit en no-fly zone.
Interpreteer ik dit verkeerd ?
NB: Ik zie net dat Airmap op deze plek alles goed vindt. Gebruik ik maar Airmap in het vervolg
Nu ben ik even in verwarring. Begrijp ik het verkeerd ? Het gaat om de GPS coördinaten 52.008740° N, 5.398393° E, vlakbij Leersum. GoDrone (GoDrone )geeft aan: mag niet:
en Aeret (https://aeret.kaartviewer.nl/index.php?@dpf_basic&mobiel=true#mappage):
Ik interpreteer de Aeret melding als: van 1 december 2020 09:30u tot 2 december 14:30u is dit en no-fly zone.
Interpreteer ik dit verkeerd ?
NB: Ik zie net dat Airmap op deze plek alles goed vindt. Gebruik ik maar Airmap in het vervolg